• klimatyzacja tychy
  • klimatyzacja katowice
  • klimatyzacja tychy
  • klimatyzacja chorzów

Czym jest klimatyzacja?

Działanie urządzeń klimatyzacyjnych jest mniej lub bardziej znane. Warto jednak wiedzieć jakie możliwości niesie za sobą stosowanie klimatyzacji, jakie daje to faktyczne efekty oraz jakie zagrożenia powoduje.

Montując klimatyzację w domu, mieszkaniu lub biurze, w pierwszej kolejności znacznie podnosimy komfort i jakość danego pomieszczenia lub całego budynku. Urządzenie klimatyzacyjne, które zostało prawidłowo dobrane i zamontowane, w sposób skuteczny zmniejszy temperaturę wewnątrz pomieszczenia, poprzez proces wymuszonego ruchu ciepłego powietrza. Ciepłe powietrze oddaje ciepło, i poprzez dalszy wymuszony obieg, wraca do wydmuchu i do pomieszczenia.

Działanie klimatyzatora jest stosunkowo proste, jednak nieodpowiednie dobranie urządzenia może być niebezpieczne. Zbyt duże urządzenie w stosunku do pomieszczenia, może powodować bardzo szybkie chłodzenie się wnętrza, a to może doprowadzić do przeziębienia lub innych poważnych schorzeń.

Nieodpowiednie odgrzybianie klimatyzacji oraz niewłaściwe jej czyszczenie mogą doprowadzić do wylęgania się dużej ilości bakterii i grzybów, które z kolei są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Wybierając firmę STAN, macie Państwo pewność, że fachowcy dopasują wielkość urządzeń klimatyzacyjnych oraz ich moc, natomiast rzetelny serwis, szybko i łatwo pozbędzie się grzybów i oczyści klimatyzację.

Szybki kontakt

Michał: 724 72 05 64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aktualna promocja

LG BASIC 2,5kW z montażem od 2600 brutto!

(w tym VAT 8% - dla osób prywatnych, montaż bez kucia bruzd i użycia zwyżki, instalacja do 4m)

Posiadamy autoryzacje:

logo lg logo samsung

projekt i wykonanie strony internetowej - group4