• klimatyzacja tychy
  • klimatyzacja katowice
  • klimatyzacja tychy
  • klimatyzacja chorzów

Oferta klimatyzacji na miarę Twoich potrzeb

Naszym głównym profilem działalności jest montaż oraz wdrażanie systemów klimatyzacyjnych w Państwa domach, mieszkaniach i biurach. Każdy klient jest obsługiwany przez nas w pełni kompleksowo, względem procedury, która zapewnia najwyższą jakość obsługi klienta.

W pierwszej fazie, klient określa swoje oczekiwania wobec systemu klimatyzacyjnego. W gestii naszej firmy jest przemyślenie tematu, odpowiednie przedyskutowanie potrzeb klienta oraz wstępna koncepcja całego systemu klimatyzacyjnego.

Druga faza to rozmowa z klientem oraz fachowe doradztwo. Klient otrzymuje od nas przykładową koncepcję, informacje na temat dobranych urządzeń oraz pełne wyjaśnienie zasad działania oraz korzyści płynących z wybrania danego rozwiązania.

Kolejnym krokiem jest projekt instalacji klimatyzacyjnej. Wykonujemy go tak, aby jednocześnie całe pomieszczenie lub budynek były optymalnie chłodzone przez urządzenia klimatyzacyjne, dostosowując sam projekt do oczekiwań klienta.

Ostatnim etapem jest montaż klimatyzacji u klienta, sprawdzenie wszystkich opcji, które klient sobie zażyczył oraz profesjonalne szkolenie w zakresie obsługi urządzeń klimatyzacyjnych.

Wybierając naszą ofertę, stawiacie Państwo przede wszystkim na profesjonalną i fachową obsługę klienta oraz najwyższą jakość naszych usług. Nie pozostawimy klienta samemu sobie po zakupie i montażu naszej klimatyzacji. Nasz fachowo działający serwis zapewni szybką pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Naszą ofertę kierujemy do osób z Tychów, Katowic, Mikołowa, Gliwic, Sosonowca oraz okolic.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia renomowanych marek jak np. LG, Samsung, Gree, Vivax i Sinclair. Chętnie pokażemy odpowiednie katalogi i pomożemy dobrać urządzenie.

Szybki kontakt

Michał: 724 72 05 64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aktualna promocja

LG BASIC 2,5kW z montażem od 2600 brutto!

(w tym VAT 8% - dla osób prywatnych, montaż bez kucia bruzd i użycia zwyżki, instalacja do 4m)

Posiadamy autoryzacje:

logo lg logo samsung

projekt i wykonanie strony internetowej - group4